خدمات شبکه وایرلس

خدمات شبکه وایرلس

خدمات شبکه وایرلس برای سازمان ها در ابتدای دهه های گذشته که تکنولوژی پیش رفت چندانی نکرده بود یک اقدام جنجالی و پر از هیاهو بود چرا که سازمان ها با امتیازات آن آشنایی نداشتند. شبکه ی Wireless مبتنی بر امواج رادیویی است و توانایی انتقال داده و اطلاعات را بدون نیاز به کابل و سیم به ویژه در مسافت های طولانی و دور فراهم می کند.

راه اندازی شبکه ی وایرلس نه تنها سرعت برقراری ارتباط و هزینه های اجرایی شبکه ی یک سازمان را کاهش می دهد بلکه در مدت زمان خیلی کوتاه تری نسبت به اجرای شبکه هایی از نوع کابلی و بیسیم، نصب و راه اندازی می گردد. بوسیله ی شبکه ی وایرلس شما می توانید از شبکه ی جهانی اینترنت در هر مکانی که باشید بدون اتصال توسط سیم و کابل بهره ببرید.

مزیت های خدمات شبکه وایرلس نسبت به شبکه کابلی چیست ؟

  • نصب و راه اندازی در کمتر از یک روز کاری

شما میتوانید با خدمات شبکه وایرلس علاوه بر صرفه جویی در هزینه های خرید کابل و داکت در زمان نیز صرفه جویی داشته باشید زیرا که اگر راه اندازی شبکه کابلی 3 روز طول بکشد کارشناسان خدمات شبکه وایرلس ما میتوانند در کم تر از یک روز سیستم شبکه وایرلس شرکت شما را راه اندازی کنند .

  • حذف دردسرها و هزینه های اضافی راه اندازی شبکه های کابلی

در شبکه کابلی اگر شما مایل به اضافه کردن یک nod  دیگر باشید باید کابل کشی جدا انجام دهید و زمان زیادی را از شما میگیرد همین مشکلات در صورتی که شما مایل به جا به جا کردن یک nod هم باشید نیز پیش می آید ولی با خدمات شبکه وایرلس این مشکلات پیش نمی آید و به راحتی توانایی ایجاد، جا به جایی و یا حذف nod  هارا  براحتی دارید.

  • قابلیت اجرا در فواصل دور و مقیاس های بزرگ

راه اندازی شبکه ی وایرلس بهترین گزینه برای برقرای شبکه در مسافت های دور و طولانی مثل بین دو شهر یا کشور می باشد.

این نکته را نیز در نظر بگیرید که زیبایی یک ساختمان اداری بسیار مهم و قابل ملاحظه میباشد در همین راستا شما میتوانید بوسیله ی خدمات شبکه وایرلس از آشفتگی های کابل کشی های اضافه و بیهوده که فضای شما را اشغال و زشت می کنند راحت شوید.

 

مشاوره رایگان خدمات شبکه

کارشناسان کیا شبکه بنا بر نیاز کاری شما بهترین خدمات شبکه وایرلس و پشتیبانی آن را در کوتاه ترین زمان ممکن به شما ارائه میدهند. هم چنین کیا شبکه همواره آماده پاسخ گویی به سوالات شما و مشاوره در زمینه ی خدمات شبکه ی مورد نیاز شما می باشد.