پشتیبانی شبکه در تهران

فرآیند پشتیبانی شبکه در تهران از شهرستان ها دشوارتر است، زیرا شرکت ها دائما در حال آپدیت و رشد بوده و هر روز به نرم افزار های جدید تر و تجهیزات پیشرفته تری نیاز دارند . اگر تهران را به چهار بخش تقسیم کنیم، تجربه ما در پشتیبانی شبکه به صورت زیر می باشد :

جهت آشنایی با قرارداد پشتیبانی شبکه می توانید به لینک نمونه قرارداد پشتیبانی شبکه مراجعه کنید.

پشتیبانی شبکه در شمال تهران

پشتیبانی شبکه در شمال تهران

 با توجه به استقرار شرکت در شمال تهران، پشتیبانی شبکه در این منطقه هم با کیفیت بالاتر و هم بسیار سریعتر انجام می شود. به روز بودن سخت افزار ها و نرم افزار های تحت شبکه در شرکت های این منطقه موجب شده شرکت ها همواره آپدیت بوده و بالاترین کیفیت خدمات را از شرکت پشتیبانی شبکه انتظار داشته باشند. 

پشتیبانی شبکه در شمال تهران نیازمند تیمی حرفه ای و با دانش بالا میباشد که نه تنها امنیت شبکه تامین و پایداری شبکه را تضمین کند بلکه مشکلات پیش آمده را در کوتاه ترین زمان ممکن رفع کند. تیم کیا شبکه بهترین خدمات را در زمانی بسیار کوتاه به شمال تهران سرویس دهی می کند.

پشتیبانی شبکه در شرق تهران

پشتیبانی شبکه در شرق تهران

خدمت رسانی در شرق تهران، با توجه به فشردگی ساخت و ساز و حجم ترافیک بالا با کمی تاخیر انجام می شود. به طور مثال ساعت 15 بعد از ظهر را جهت پشتیبانی اعلام می کنیم و در آن وقت ترافیکی در شرق تهران سنگین است و کارشناس شبکه با تاخیر به قصد می رسد. 

ما تمام سعی خود را میکنیم تا با کیفیت عالی این کار را انجام دهیم. در حال حاضر تیم ما توانسته است پشتیبانی شبکه شرکت های زیادی را در شرق تهران با موفقیت انجام دهد و به دنبال ایجاد شعبه ای مستقر در شرق تهران هستیم تا اعزام کارشناسان با سرعت بیشتری صورت بپذیرد.

پشتیبانی شبکه در غرب تهران

پشتیبانی شبکه در غرب تهران

غرب تهران مانند شمال تهران، جزو مناطق تجاری و با کیفیت محسوب می شود و به همین دلیل شرکت های موجود در این مناطق توقع ارائه خدمت با کیفیت بالا را دارند. از جمله خدمات مهمی که توسط کیا شبکه عرضه می شوند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • کابل کشی و منظم بودن رک ها و اتاق سرور
 • نصب دوربین با آرایشی مرتب
 • بازدید دوره ای منظم
 • آپدیت بودن سیستم ها و سرور ها

 دانش کارشناسان کیا شبکه در کنار تجربه ی ده ساله  موجب شده  تا در تمام زمینه ها بهترین خدمات را طبق استاندارد های شبکه ارائه دهد و فرآیند پشتیبانی شبکه را به صورت صحیح همراه با داکیومنت سازی و ارائه گزارشات منظم به کارفرما عرضه نماید. 

پشتیبانی شبکه در جنوب تهران

پشتیبانی شبکه در جنوب تهران

در حال حاضر در جنوب تهران به دلیل دور بودن این منطقه از شرکت سرویس دهی نداریم چرا که  کیفیت ارائه خدمات و رضایت مشتری مهم ترین هدف ماست ولی دوری مسیر موجب کاهش کیفیت خدمات در این منطقه می شود. 

در حال حاضر فقط خدمت نصب شبکه را در این مناطق داریم و فعالیت پشتیبانی شبکه فقط برای کارخانه جات بزرگ و شرکت هایی انجام می گردد که نیاز به کارمند مستقر در شرکت داشته باشند، در آن صورت، فرآیند پشتیبانی شبکه نیز انجام می گردد.

پشتیبانی شبکه در مرکز تهران

پشتیبانی شبکه در مرکز تهران

مرکز تهران جزو شلوغ ترین و پر رفت آمد ترین بخش های تهران می باشد اما توجه به اینکه کیا شبکه یک شعبه مستقر در انقلاب دارد، اعزام کارشناس به مناطق اطراف سرعت  و بدون دردسر انجام می گردد. از همین رو کیا شبکه با افتخار در مرکز تهران بهترین خدمات را در کمترین زمان ارائه می دهد و توانسته اعتماد مجموعه های زیادی را جلب نماید. 

از جمله مشکلات ارائه خدمات شبکه به مرکز شهر می توان موارد زیر را نام برد :

 • مشکل جای پارک 
 • مشکل ترافیک سنگین در برخی از ساعات روز
 • کابل کشی های قدیمی و فرسوده
 • استفاده از سیستم های قدیمی در برخی از شرکت ها و کند شدن فرآیند پشتیبانی شبکه
 • قدیمی بودن برخی از نرم افزار های ارائه خدمات و اجبار به کار کردن با این نرم افزار ها و رفع اشکال آنها
 • استفاده از سانترال های قدیمی و تلفن های فرسوده در برخی از شرکت ها
 • عدم کیفیت مناسب اینترنت های تلفنی و ارائه خدمات فیبر نوری به صورت محدود در مرکز تهران

کیا شبکه همواره سعی دارد انواع پشتیبانی شبکه را در مناطق ذکر شده با بهترین کیفیت انجام دهد و از اصطلاحا سمبل کردن کار دوری کرده  و فرآیند پشتیبانی را متناسب با رضایت کارفرما پیش ببرد. 

پشتیبانی شبکه در شهرستان های استان تهران

در حاشیه تهران شهرستان های زیادی اعم از ورامین، شهریار، پاکدشت، شهر قدس، فشم، پردیس، پاکدشت، رباط کریم، لواسانات و غیره هستند که به دلیل دوری مسیر و تردد مشکل، در حال حاضر فقط امکان ارائه خدمت نصب شبکه را داریم.

پشتیبانی شبکه در این مناطق نیز در صورتی که خود سازمان یا شرکت دارای نیروی IT باشد و یا ما نیروی IT از طرف خودمان در آنجا مستقر کنیم نیز، توسط کیا شبکه عرضه می گردد.

در صورتی که می خواهید بیشتر با فرآیند پشتیبانی ما آشنا شوید می توانید مقاله پشتیبانی شبکه مراجعه نمایید.