نصب شبکه برج - کیا شبکه

نصب شبکه برج

نصب شبکه برج یکی از خدمات شرکت نصب شبکه ما میباشد، که توسط متخصصین با تجربه نصب شبکه برج انجام میشود. این امر در دنیای امروز برای برج ها چه از نوع اداری و چه از نوع مسکونی امری ضروری و بسیار مهم است. زیرا که در مدیریت بهتر برج، کنترل ورود و خروج، امنیت برج و تبادل اطلاعات لازم و  بسیار حائز اهمیت میباشد.

نصب شبکه برج مسکونی با برج اداری بسیار متفاوت است، که متخصصان نصب شبکه کیا شبکه در هر دو مورد تبحر و تجربه لازم را دارند تا نصب شما را به بهترین نحو ممکن ارائه دهند .

  • نصب شبکه برج اداری

برج اداری - کیا شبکه

نصب شبکه در برج های اداری شامل نصب سانترال، دوربین های مدار بسته ، دسترسی به اینترنت ، نصب سوییچ در هر طبقه، امنیت بالا، سرویس ایمیل داخلی و بسیاری از موارد دیگر را شامل می گردد، که با مشاوره و راهنمایی متخصصان نصب شبکه با شما انجام میشود.

از موارد مهم نصب شبکه برج اداری امنیت، و عدم دسترسی به اطلاعات بخش های مهم به یکدیگر و همچنین پشتیبانی قوی و بکاپ گیری مرحله به مرحله میباشد که ما به شما این اطمینان خاطر را میدهیم که این موارد به درستی و طبق متن قرار داد انجام می گردد.

  • نصب شبکه برج مسکونی

برج مسکونی - کیا شبکه

در برج های مسکونی امکاناتی شبیه به برج های اداری موجود میباشد برای مثال از سانترال و دوربین های مدار بسته استفاده میشود، همچنین میتوانیم به هر یک از واحد های برج مسکونی شما اینترنت داده تا لازم نباشد هر واحد به طور جداگانه اینترنت تهیه کند.

ما به شما این اطمینان خاطر را میدهیم که پس از نصب شبکه برج مسکونی نیازی به پشتیبانی ندارید مگر در موارد خاص و اتفاقاتی مثل اشکالات فنی در سانترال ، سرور و یا سوییچ ها .

  • چرا شرکت نصب شبکه ما بهترین گزینه برای نصب شبکه برج است؟

متخصصان نصب شبکه شرکت ما در کمترین زمان به محل مورد نظر شما برای سنجش موارد مورد نیاز جهت نصب و راه اندازی شبکه برج حضور می یابند،  نکته ای که متخصصان ما را نسبت به دیگر شبکه کاران مجزا میکند تکمیل بودن تجهیزات و به روز  بودن متخصصان نصب شبکه برج کیا شبکه نسبت به دیگر شبکه کاران میباشد .

ما در نصب شبکه برج مسکونی از سیستم وایرلس یا همان بیسیم استفاده میکنیم تا نمای داخلی برج شما زیباتر و حمل و نقل سیستم ها راحت باشد، اما در شبکه برج اداری به دلیل اهمیت امنیت و اتصال دائم شبکه از اتصال کابلی استفاده میکنیم در هر طبقه از تجهیزات مناسب استفاده کرده و طبق نظر شما اطلاعات بخش ها تفکیک شده و به یکدیگر دسترسی ندارند.

همچنین تمامی موارد نصب شبکه برج چه در برج های مسکونی و چه در برج های اداری ائم از پسیو شبکه، کابل کشی، تهیه قطعات مورد نیاز شبکه توسط متخصصین نصب شبکه برج شرکت انجام میشود.

ما برای نصب شبکه برج مسکونی از هر نوع سرویس دهنده اینترنت که مد نظر شما باشد و یا در آن محدوده سرویس دهی داشته باشد استفاده میکنیم. همچنین میتوانیم بنا به صلاح دید شما برای هر واحد مقدار حجم مصرفی معینی تعریف کنیم تا میزان مصرف اینترنت هر واحد تعیین شده و مشخص باشد .